Witam na stronie Gabinetu Psychologiczno – Terapeutycznego

 


Jestem psychologiem i psychoterapeutą z 10 letnim doświadczeniem. Pracuję w nurcie psychodynamicznym.

 

Wykształcenie psychologiczne uzyskałem na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłem 4-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ i roczne szkolenie w psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie. Uczestniczyłem w wielu innych szkoleniach i konferencjach.

 

Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi, zmagającymi się z takimi trudnościami jak: lęk, nerwica, depresja, problemy w relacjach, zaburzenia osobowości, zaburzenia jedzenia, dysfunkcje seksualne i inne. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię małżeństw / par i poradnictwo psychologiczne.

 

Doświadczenie zdobyłem w krakowskich i śląskich ośrodkach psychologiczno – psychoterapeutycznych oraz w Zakładzie Psychoterapii CM UJ, w Klinice Psychiatrii CM UJ, w Szpitalu im. J. Babińskiego w Krakowie i w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka”. Obecnie w ramach prywatnej praktyki współpracuję z Grupą Psychoterapeutów Eudaimon.

 

Dbam o wysoką jakość świadczonych usług. Pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stosuję się do postanowień kodeksu etyki zawodowej.

team_image

psycholog Kraków